Masky a kúry na vlasy

Rovnako ako po zime, tak i po lete je štruktúra našich vlasov poškodená, naše vlasy sú vysušené, rozštiepené, matné, lámavé a bez života. Určitý podiel na kvalite našich vlasov, okrem slnečného žiarenia a zimy má určite aj genetika, znečistené životné prostredie a zlá životospráva. Tie, ktorým príroda nenadelila do vienka krásne a pevné vlasy sa musia o ne starať intenzívnejšie.
Mali by sme preto pravidelne dopriať našim vlasom rôzne výživné regeneračné kúry a masky.

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov pomocou metódy clip-in je najjednoduchší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob predlžovania vlasov. Ráno si vlasy jednoducho pripnete a večer zložíte. Po pár dňoch používania si vlásky pripnete do 5 minút. Odteraz vám vašu hrivu bude každý závidieť

Je veľmi vhodné kombinovať domácky vyrobenú kozmetiku s kozmetikou, ktorá je vyrobená v laboratóriách špecializovaných kozmetických firiem. Ak máte chuť vyskúšať osvedčené domáce recepty, ponúkam Vám niekoľko masiek a kúr na rôzne typy vlasov, vďaka ktorým budú Vaše vlasy zdravšie a krajšie. Určite si každá z Vás nájdete pre seba tú najvhodnejšiu.