Predlžovanie vlasov

Pred tým, ako sa rozhodnete predlžiť si vlasy zvážte, či chcete vlasy umelé, alebo pravé ľudské vlasy. Umelé vlasy sú ďaleko viac náchylnejšie aj keď sú často k nerozoznaniu od pravých ľudských vlasov. Nemôžete ich farbiť, fénovať ani kulmovať. Preto sa v súčasnosti ďaleko viac používajú vlasy pravé - ľudské. Pravé ľudské vlasy na www.clipinvlasy.sk

Ako sa robí samotné predlžovanie vlasov? Ide vlastne o to, že na vaše vlastné vlasy sa pripoja pravé, alebo umelé vlasy. Pripojenie vlasov musí byť spravené tak, aby nebolo možno spoznať, že vlasy máte predlžené. Pri predlžovaní vlasov nesmie dôjsť k poškodeniu vašich vlastných vlasov, preto si na predlženie vyberte správny salón či kaderníctvo. Iné je to pri predĺžení vlasov metódou clip in. Pomocou clip in pásov si dokážete vlasy predlžiť sama v pohodlí domova a bez akéhokoľvek rizika poškodenia vlastných vlasov.

Techniky predlžovania vlasov

Techník predlžovania vlasov je niekoľko. Môžete využiť techniky predlžovania za tepla i za studena.

Techniky prevádzané za tepla sú veľmi náročné, a tak by sme ich nemali radšej skúšať doma. Ľahko by mohlo dôjsť k poškodeniu vlastných vlasov.

Techniky prevádzané za studena sú menej náročné. Väčšina žien ich zvládne aj sama. Patrí tu napríklad aj veľmi obľúbená metóda predlžovania pomocou clip in pásov.